پشتیبانی و مقررات استفاده

چرا باید در دوره‌های آموزشی طلاچارت شرکت کنم؟

ما هیچوقت ادعای برتری بر سایرین را نداریم. اما مزیت دوره‌های آموزشی طلاچارت به شرح زیر می‌باشند:

۱- سادگی در آموزش: همیشه سادگی بهترین راهکار است. چون اصولا مغز انسان تمایل به چیزهای ساده و قابل فهم دارد و از پیچیدگی‌ها استقبال نمی‌کند. ما تمام سعی و تلاش خود را بر انتقال مفاهیم ساده و قابل درک و البته کاربردی گذاشته‌ایم. متاسفانه در بعضی دوره‌های آموزشی مشاهده می‌شود که هنوز در حال آموزشی مفاهیمی منسوخی هستند که چهل سال پیش در بازار سهام آمریکا وجود داشتند!

۲- دسترسی ساده: خیلی از افراد تنها به دلیل اینکه وقت آزاد ندارند هیچگاه به سراغ علاقمندی‌های خود نمی‌روند. اما به کمک دوره‌های طلاچارت می‌توانید *هر زمان که فرصت آزاد داشتید* دروس را تماشا کرده و تمرینات خود را انجام دهید. بدون آنکه نیاز باشد راس ساعتی خاص در مکانی مشخص حضور داشته باشید و از سایر کارهای‌تان عقب بیفتید!

۳- هزینه کمتر: ما هزینه کمتری نسبت به سایر آموزشگاه‌ها دریافت می‌کنیم. چرا که دوره‌های آموزشی خود را در یک محیط مجازی برگزار می‌کنیم و نیازی نداریم که سایر هزینه‌های جانبی (اجاره مکان آموزشی، انرژی و …) را هم از دانشجویان خود دریافت کنیم!

دوره‌های طلاچارت به چه صورتی برگزار می‌شوند؟

در مدت دو سال اخیر ما حدودا ۴۰ دوره آموزشی را به صورت آنلاین برگزار کردیم. اما با توجه به اینکه برخی افراد علاقمند امکان حضور در ساعت مشخصی را نداشتند، مجبور به راه اندازی دوره آموزشی به صورت آفلاین شدیم.
در این دوره‌ها شما به تمام ویدئوها به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت و این دسترسی همیشگی خواهد بود. سپس با مشاهده ویدئوها می‌توانید به صورت کامل هر درس را فراگرفته و سراغ درس بعدی بروید.

اگر سوالی داشته باشم چگونه باید آن را بپرسم؟

مسلما در زمان دیدن هر درس ممکن است سوالاتی برای شما بوجود بیاید. بنابراین به محض ورود شما به دوره‌های آموزشی، وارد یک گروه خواهید شد که در آنجا می‌توانید سوالات خود را به صورت متنی و یا پیام صوتی بپرسید. ما در سریع‌ترین زمان به سوالات پاسخ خواهیم داد.

آیا پشتیبانی پس از دوره‌ها برای من هزینه دارد؟

خیر! ما مثل سایر آموزشگاه‌ها برای ادامه پشتیبانی از دانشجویان خود هزینه اضافی یا شارژ ماهیانه دریافت نمی‌کنیم. حتی اولین دانشجویانی که از دو سال قبل در دوره‌های ما شرکت کرده‌اند هنوز با ما در ارتباط هستند و سوالات خود را مطرح می‌کنند.
بنابراین پرسش و پاسخ بین شما و طلاچارت برای همیشه رایگان است!

منابع آموزشی اختصاصی چه چیزهایی هستند؟

افرادی که در دوره‌ استراتژی طلاچارت شرکت کنند، می‌توانند به تعداد زیادی مطلب آموزشی و ویدئوی اختصاصی و زیرنویس شده توسط ما دسترسی داشته باشند. همچنین به تعداد این محتوای اختصاصی به مرور زمان افزوده خواهد شد و هیچ هزینه اضافی برای دسترسی به مطالب جدید از دانشجویان گرفته نخواهد شد!

 

قوانین و شرایط استفاده

* مطالب آموزشی دوه‌های قرار داده شده در سایت صرفا جنبه آموزش تحلیل تکنیکال داشته و این آموزش‌ها در هر بازاری قابل استفاده می‌باشند. بنابراین مثال‌هایی که روی نمودارهای مختلف مطرح می‌شوند فقط برای انتقال مبحث بوده و توصیه‌ای برای فعالیت در یک بازار خاص نمی‌باشند.

* یادگیری اصول و پایه‌های هر روش تحلیلی نیازمند زمان و تلاش هر شخص می‌باشد تا نتایج مطلوب بدست بیایند. بنابراین طلاچارت مسئولیتی در قبال سود و زیان ناشی معاملات افراد برعهده نخواهد داشت.

 

 

ارتباط از طریق تلگرام: